Hakkımızda

İZMİR HALI YIKAMA FİRMASI

Ardıç Halı Yıkama firması olarak, sektörde tecrübeli ekibimiz ve profesyonel makinalarımız ile Karşıyaka halı yıkama, Çiğli halı yıkama, Bayraklı halı yıkama ve tüm bunların yanı sıra yorgan yıkama, battaniye yıkama, yastık yıkama, koltuk yıkama ve perde yıkama hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, güleryüzlü ve samimi bir hizmet sunmaktadır. Bize teslim edeceğiniz eşyalarınızın sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde bir hizmet sunmaktayız.

Sağlığınızı önemseyen, kullandığı ürünlerin kalitesinden asla ödün vermeyen firmamız ürünlerinizi son derece özenle temizlemektedir. Sizin memnuniyetinizin bizim için esastır.

Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Alaybey, Girne, Bahriye Üçok, Soğukkuyu, Serinkuyu, Çiğli, Egekent, Evka 2, Evka 5, Evka6, Harmandalı, Ulukent, Egekent 2, Sasalı, Seyrek, Bayraklı, Bornova, Evka 3, Atatürk Mahallesi, Evka 4 tüm bölgelere halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Güleryüzlü personelimiz ve işe uygun kaliteli temiz araçlarımız ile ürünleri evinizden teslim alıyoruz, temizliyoruz ve tekrar evinize teslim ediyoruz. Tüm ürünleriniz firmamızın sorumluluğunda ve tüm sağlık şartlarına uygun olarak işlem görmektedir.

Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Halı yıkama fiyatları , yorgan yıkama fiyatları için lütfen bizimle 0533 149 43 62 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Menü